![Ο ΣΥΕΤΕ διοργανώνει έκθεση φωτογραφίας για τα 100 χρόνια από την ίδρυσή του](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/4e50921b24f6319d4c5a19b2a20d9220_XL.jpg?NotFound485487_339189)
Ο ΣΥΕΤΕ διοργανώνει έκθεση φωτογραφίας για τα 100 χρόνια από την ίδρυσή του
Ο Σύλλογός Υπαλλήλων Εθνικής Τράπεζας , τιμώντας την επέτειο των 100 χρόνων από τη ίδρυσή του, διοργανώνει έκθεση με φωτογραφικό υλικό και ντοκουμέντα από τη μακρόχρονη ιστορία του.
Η έκθεση θα περιλαμβάνει ιστορικά ντοκουμέντα από το έτος ίδρυσης του ΣΥΕΤΕ, το 1917 καθώς και το ψηφιοποιημένο υλικό από το φύλλο εφημερίδας του συλλόγου που εκδίδεται από το 1934.
Η έκθεση παρουσιάζεται στο Μέγαρο Μελά της Εθνικής Τράπεζας (πλατεία Εθνικής Αντίστασης) και θα είναι ανοιχτή για το κοινό από τις 4-15 Δεκεμβρίου 2017, τις πρωινές ώρες 10.00-12.00 και τις απογευματινές 18.00-20.00.
Τα εγκαίνια της έκθεσης θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου και ώρα 7.30 μ.μ.
Θα μιλήσουν οι ιστορικοί:Ζήσιμος Συνοδινός, Αλέξης Κράους και Ακρίτας Καλούσης.
www.bankingnews.gr
Η έκθεση θα περιλαμβάνει ιστορικά ντοκουμέντα από το έτος ίδρυσης του ΣΥΕΤΕ, το 1917 καθώς και το ψηφιοποιημένο υλικό από το φύλλο εφημερίδας του συλλόγου που εκδίδεται από το 1934.
Η έκθεση παρουσιάζεται στο Μέγαρο Μελά της Εθνικής Τράπεζας (πλατεία Εθνικής Αντίστασης) και θα είναι ανοιχτή για το κοινό από τις 4-15 Δεκεμβρίου 2017, τις πρωινές ώρες 10.00-12.00 και τις απογευματινές 18.00-20.00.
Τα εγκαίνια της έκθεσης θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου και ώρα 7.30 μ.μ.
Θα μιλήσουν οι ιστορικοί:Ζήσιμος Συνοδινός, Αλέξης Κράους και Ακρίτας Καλούσης.
www.bankingnews.gr
Σχόλια αναγνωστών