![Άνοιξε τις πύλες του το νέο Factory Outlet στον Άγιο Στέφανο](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/da2d20d6acd9b4a8fa739c7114bd4749_XL.jpg)
Άνοιξε τις πύλες του το νέο Factory Outlet στον Άγιο Στέφανο
Το νέο Factory Outlet στον Άγιο Στέφανο άνοιξε τις πόρτες του στο fashion κοινό με ένα καινούριο ‘hyper-local’ concept store, το οποίο στοχεύει να καλύψει τις ανάγκες των σύγχρονων καταναλωτών που επιζητούν ευκολία και εξυπηρέτηση στις αγορές τους φέρνοντας το smart shopping πιο κοντά τους – εκεί που ζουν και εργάζονται.
Σε ένα εμπορικό χώρο έκτασης 600 τ.μ. και μοντέρνας αισθητικής δίνονται επιλογές από 56 διεθνή επώνυμα brands για τη γυναίκα, τον άνδρα και το παιδί (όπως Nike, Converse, UGG, Juicy Couture, Samsonite, κ.α.) σε τιμές outlet καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου.
Τo Factory Outlet Αγίου Στεφάνου βρίσκεται στον παράδρομο της Eθνικής Oδού Αθηνών-Λαμίας στο ύψος του 22ου χιλιομέτρου με κατεύθυνση προς Λαμία – σε απόσταση 5 λεπτών από την έξοδο Βαρυμπόμπης.
www.bankingnews.gr
Σε ένα εμπορικό χώρο έκτασης 600 τ.μ. και μοντέρνας αισθητικής δίνονται επιλογές από 56 διεθνή επώνυμα brands για τη γυναίκα, τον άνδρα και το παιδί (όπως Nike, Converse, UGG, Juicy Couture, Samsonite, κ.α.) σε τιμές outlet καθ’ όλη τη διάρκεια του χρόνου.
Τo Factory Outlet Αγίου Στεφάνου βρίσκεται στον παράδρομο της Eθνικής Oδού Αθηνών-Λαμίας στο ύψος του 22ου χιλιομέτρου με κατεύθυνση προς Λαμία – σε απόσταση 5 λεπτών από την έξοδο Βαρυμπόμπης.
www.bankingnews.gr
Σχόλια αναγνωστών