![Αύριο παρουσιάζει το πρόγραμμά του για τον Πειραιά ο Γ. Μώραλης](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/49d786cbc0af36a5b912f3c618105894_XL.jpg?NotFound289556_143258)
Η παρουσίαση θα λάβει χώρα στο ΕΒΕΠ
Αύριο, Πέμπτη, θα παρουσιάσει ο επικεφαλής του δημοτικού συνδυασμού «Πειραιάς Νικητής», Γιάννης Μώραλης, τις προγραμματικές θέσεις για τον δήμο Πειραιά.
Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί στο Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Πειραιά (ΕΒΕΠ), ενώ στην εκδήλωση έχουν κληθεί να παραστούν όλοι οι οικονομικοί, παραγωγικοί και κοινωνικοί φορείς της πόλης.
www.bankingnews.gr
Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί στο Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Πειραιά (ΕΒΕΠ), ενώ στην εκδήλωση έχουν κληθεί να παραστούν όλοι οι οικονομικοί, παραγωγικοί και κοινωνικοί φορείς της πόλης.
www.bankingnews.gr
Σχόλια αναγνωστών