![Θ. Παφίλης (KKE) – Ας κάνουν τώρα το βήμα όσοι διστάζουν](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/038e897c77b4276ecfa3081ba8dc4e72_XL.jpg?NotFound291104_144806)
Την επομένη των εκλογών ο λαός πρέπει να είναι πιο ισχυρός, τόνισε
Αισιόδοξος ότι θα καταγραφεί ισχυροποίηση του ΚΚΕ και του συνδυαμού «Λαϊκή Συσπείρωση» στα αποτελέσματα της κάλπης εμφανίστηκε ο υποψήφιος περιφερειάρχης με το ΚΚΕ για τη περιφέρεια Αττικής, Θανάσης Παφίλης.
Όπως επισήμανε μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος στο 14ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών ο κ. Παφίλης, την επομένη των εκλογών ο λαός πρέπει να είναι πιο ισχυρός και να ανοίξει ο δρόμος για μια καινούργια προοπτική.
«Όσοι διστάζουν, ας κάνουν το βήμα τώρα», ανέφερε χαρακτηριστικά.
www.bankingnews.gr
Όπως επισήμανε μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος στο 14ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών ο κ. Παφίλης, την επομένη των εκλογών ο λαός πρέπει να είναι πιο ισχυρός και να ανοίξει ο δρόμος για μια καινούργια προοπτική.
«Όσοι διστάζουν, ας κάνουν το βήμα τώρα», ανέφερε χαρακτηριστικά.
www.bankingnews.gr
Σχόλια αναγνωστών