![Στο 4ο Γυμνάσιο στο Αιγάλεω θα ψηφίσει την Κυριακή 2/6 η Δούρου](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/1503532e8eec43505262a036d010a3ae_XL.jpg)
Η Ρ. Δούρου θα ψηφίσει στο Αιγάλεω
Στο 4ο Γυμνάσιο (εκλογικό Τμήμα 2289) στο Αιγάλεω θα ασκήσει αύριο, Κυριακή 2 Ιουνίου, το εκλογικό της δικαίωμα η Περιφερειάρχης Αττικής, Ρένα Δούρου.
Η κ. Δούρου θα πάει να ψηφίσει στο Αιγάλεω στο μεσημέρι της Κυριακής, στις 13:00, ενώ στη διάρκεια της αυριανής ημέρας θα πραγματοποιήσει περιοδεία σε εκλογικά τμήματα όλων των Περιφερειακών Ενοτήτων της Αττικής.
Η κ. Δούρου θα πάει να ψηφίσει στο Αιγάλεω στο μεσημέρι της Κυριακής, στις 13:00, ενώ στη διάρκεια της αυριανής ημέρας θα πραγματοποιήσει περιοδεία σε εκλογικά τμήματα όλων των Περιφερειακών Ενοτήτων της Αττικής.
www.bankingnews.gr
Σχόλια αναγνωστών