![Ζβέρεφ: «Το καταλάβαμε! Ο Τσιτσιπάς είναι στα ημιτελικά!» (video)](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/36e9e54afa21470b2ff88dd953598d40_XL.jpg)
Ένα χιουμοριστικό περιστατικό εκτυλίχθηκε κατά τη διάρκεια του προημιτελικού μεταξύ του Αλεξάντερ Ζβέρεφ και του Κάσπερ Ρουντ.
Κατά τη διάρκεια του 2ου set κι ενώ ο Ζβέρεφ ετοιμαζόταν να σερβίρει ακούστηκε από τα μεγάφωνα: «Ας το ακούσουμε για ακόμη μια φορά. Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πέρασε στα ημιτελικά».
Ο Ζβέρεφ σέρβιρε, αλλά ο πόντος χάθηκε με τον Γερμανό να στρέφεται προς τα μεγάφωνα του Grandstand λέγοντας: «Εντάξει το καταλάβαμε, ο Τσιτσιπάς είναι στα ημιτελικά!», με το κοινό, τον Ρουντ, αλλά και τον ίδιο να ξεσπούν σε γέλια!
Long before their match was over last night, @AlexZverev & @CasperRuud98 know who'd they face in semi-finals ?#CincyTennis pic.twitter.com/xh8k4iAE9p
— Tennis TV (@TennisTV) August 21, 2021
www.bnsports.gr
Σχόλια αναγνωστών