![Η Alpha Bank υποστηρικτής του Πανελλήνιου Συλλόγου “Άλμα Ζωής”](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/f13dc54e2a32352c1e6eb55e7ea06bbf_XL.jpg?NotFound152182_5884)
γράφει : Αλεξάνδρα Τόμπρα
Η Alpha Bank, στο πλαίσιο της κοινωνικής της πολιτικής, συμμετέχει στην υποστήριξη του Αγώνα “Greece Race for the Cure”, ο οποίος διοργανώνεται από τον Πανελλήνιο Σύλλογο Γυναικών με Καρκίνο Μαστού “Άλμα Ζωής” και θα διεξαχθεί την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2010 και ώρα 11.00, στο Ζάππειον Μέγαρο.
Σκοπός του αγώνα είναι η ενίσχυση του ερευνητικού έργου που διεξάγεται προκειμένου να αντιμετωπισθεί ο καρκίνος του μαστού.
Όσοι ενδιαφέρονται και επιθυμούν να συμμετάσχουν σε αυτήν την προσπάθεια, δύναται να αντλήσουν πληροφορίες από την ιστοσελίδα του Συλλόγου www.almazois.gr/race ή να απευθυνθούν στα τηλ.: 210 418 0006, 6970 285 558, e-mail: breastca@otenet.gr.
Σκοπός του αγώνα είναι η ενίσχυση του ερευνητικού έργου που διεξάγεται προκειμένου να αντιμετωπισθεί ο καρκίνος του μαστού.
Όσοι ενδιαφέρονται και επιθυμούν να συμμετάσχουν σε αυτήν την προσπάθεια, δύναται να αντλήσουν πληροφορίες από την ιστοσελίδα του Συλλόγου www.almazois.gr/race ή να απευθυνθούν στα τηλ.: 210 418 0006, 6970 285 558, e-mail: breastca@otenet.gr.
Σχόλια αναγνωστών