![Αυτοδιοικητικές εκλογές - Στην Πύλο ψήφισε ο Σαμαράς: Η Πελοπόννησος θα πάει μπροστά με τον Δ. Πτωχό](https://www.bankingnews.gr/media/k2/items/cache/7ae5b41576b8e9478c33871d60144ad4_XL.jpg)
Η δήλωση του Α. Σαμαρά
Στο 2ο Δημοτικό Σχολείο της Πύλου άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα για τις αυτοδιοικητικές εκλογές ο πρώην πρωθυπουργός και πρόεδρος της ΝΔ, Αντώνης Σαμαράς, ο οποίος στήριξε τον υποψήφιο περιφερειάρχη Δ. Πτωχό.
Αφού ψήφισε ο κ. Σαμαράς σε δηλώσεις του ανέφερε ότι «σήμερα είναι μια όμορφη μέρα για την Πελοπόννησο και τους κατοίκους των τοπικών κοινωνιών, σήμερα άλλωστε είναι και η ημέρα όπου αναμετράται το παρελθόν με το μέλλον. Και είμαι σίγουρος ότι η Πελοπόννησος θα πάει μπροστά με τον Δημήτρη Πτωχό».
www.bankingnews.gr
Αφού ψήφισε ο κ. Σαμαράς σε δηλώσεις του ανέφερε ότι «σήμερα είναι μια όμορφη μέρα για την Πελοπόννησο και τους κατοίκους των τοπικών κοινωνιών, σήμερα άλλωστε είναι και η ημέρα όπου αναμετράται το παρελθόν με το μέλλον. Και είμαι σίγουρος ότι η Πελοπόννησος θα πάει μπροστά με τον Δημήτρη Πτωχό».
www.bankingnews.gr
Σχόλια αναγνωστών